Biz Kimiz

Kuşburnu
Susuz yetiştirilebilir.
Kuşburnu
Aşılı Kuşburnu, İlk bahar son don ve soğuklarından çiçekleri etkilenmez.
Kuşburnu
Dönümüne 1.5 -2 ton verimi vardır.
Susuz veya Sulu alanlara dikilebilir.
Türkiyenin her yerinde yetişir.
Kuşburnu
Çit bitkisi olarak kullanılabilir.
Kuşburnu
2500 rakıma kadar dikilebilir.
Gül Çeşitleri
Kokulu Sarı Gül
Gül Çeşitleri
Kokulu Eflatun Gül
Gül Çeşitleri
Kokulu Halfeti Karagül
Gül Çeşitleri
Kokulu Kremit Rengi Gül
Gül Çeşitleri
Kokulu Kırmızı Gül
Gül Çeşitleri
Kokulu Portakal Rengi Gül
Meyve Fidanları
Elma
Meyve Fidanları
Erik
Meyve Fidanları
Ceviz
Meyve Fidanları
Erik
Meyve Fidanları
Kiraz
Meyve Fidanları
Şeftali
Meyve Fidanları
Vişne
     ÜRETTİĞİNİZ ÜRÜNLERİN SATILMASINDA SİZLERE YARDIMCI OLUYORUZ.     Toplu Fidan Alımlarınızda Uygun Fiyat Veriyoruz.     Dikensiz Kuşburnu Ana Satış Merkezi Olarak Hizmet Vermekteyiz.     Ürün alımı sonrası ürünün kullanılması ile ilgili teknik destek vermekteyiz.     Her Çeşit Fidan Bulunur.     Dikensiz Kuşburnu Fidanı Özellikleri İçin Tıklayınız.     Kokulu Gül Fidanları için Tıklayınız.     Meyve Fidanları için Tıklayınız.     Telefon: 0532 424 3694     Kuşburnu Tokat On Fidancılıktan Alınır.

Kaliteli Fidan Üreticisi Olan Şirketimizin Web Sayfasına Hoş Geldiniz

     Firmamız 1992 yılından beri değişik isimler altında faaliyette bulunmaktadır. Meyve fidanları, Üzüm asması, Kokulu gül, M9 ve M106 klon anacı, Aşılı Kuşburnu fidanı, Vez fidanı, Trabzon Hurması fidanı, Muşmula fidanı, Bodur elma fidanı, Kiraz fidanı, Vişne fidanı, Dut fidanı, Erik fidanı, Kayısı fidanı, Badem fidanı ve Dış mekan süs bitkileri üretimi yapmaktadır. Yıllık üretim miktarı 100.000 adeti geçmekte olup, güven duyularak tercih edildiği içinde meyve fidanı üretimimiz sürekli artmaktadır. Yakında M9 bodur klon anacının yerini alacak yerli tam bodur elma klon anacı patentini alarak yerli ve milli tam bodur klon anacını Türkiye'de yerli olarak üretmiş olacağız.

    
      TÜPLÜ DİKENSİ KUŞBURNU FİDANLARI SATIŞLARIMIZ HER MEVSİM YAPILMAKTADIR. DİKENSİZ KUŞBURNU ANA SATIŞ MERKEZİ OLARAK HİZMET ETMEKTEYİZ. Toplu fidan alımlarınızda uygun fiyatla satış yapılmaktadır. Dikensiz kuşburnu satışı sonrası alıcıya teknik destek veriyoruz. Dikim sistemleri, gübreleme, ilaçlama, sulama vb konularda teknik desteğimizi ücretsiz olarak ve konunun uzmanı mühendislerimizle sürekli yapılmaktayız. Burası çok önemli: Üreticilerin elde ettikleri ürünlerin satışında yardımcı olmaktayız. 

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

Siparişleriniz İçin: Tel: 0532 424 3694

                                Tel: 0356 228 0692

Adres: Yeniyurt Mahallesi Vali Zekai Gümüş Bulvarı ,Alin Oteli Yanı No 42 Tokat /Türkiye

Tokat On Fidancılık © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.